У Конотопі відбулося засідання молодіжної ради

Місто, Суспільство | 10:32, 17.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Захід пройшов у змішаному форматі: частина членів молодіжної ради була присутня в малій залі засідань міської ради, а частина – доєдналася онлайн. Всього у засіданні 13.10.2021 року взяли участь 13 представників активної молоді Конотопської громади.
На порядку денному консультативно- дорадчого органу – знайомство зі структурою виконавчих органів Конотопської міської ради, про що детально проінформувала присутніх очільниця відділу організаційної та кадрової роботи міської ради Наталія ЯРЕМЕНКО та змістовно відповіла на всі запитання.
Під час засідання було запрошено начальника відділу архітектури міської ради Сергія ХОЛОДЬОНА. Він розповів молоді про процедуру оформлення дозволів на встановлення мафів у нашому місті.
Другим питанням порядку денного стало обговорення та формування календарного плану програми “Молодь” на 2022 рік. Вирішено зібрати пропозиції від молоді Конотопської громади у термін з 20.10 по 19.11.2021 року, обговорити їх на черговому засіданні Молодіжної ради та, на підставі прийнятих рішень, сформувати календарний план на наступний рік.
Прийнято рішення про встановлення зв’язків з Молодіжною радою при Сумській обласній державній адміністрації для проведення спільного засідання по обміну досвідом та планами.
Для інформування громадськості міста про діяльність Молодіжної ради при Конотопській міській раді було обрано відповідальних осіб за ведення сторінок даного консультативно-дорадчого органу в соціальних мережах.
Також, молодь прийняла рішення найближчим часом провести одноденне стажування в різних структурних підрозділах Конотопської міської ради, як тільки це дозволять карантинні обмеження.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: