У Конотопі відбулася презентація  творчого проєкту «Перевтілення: портрети, що оживають»

Творчість | 14:03, 25.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

24 травня у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею  ім. О.М.Лазаревського  відбулася презентація  творчого проєкту Анни Гавриленко та Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв «Перевтілення: портрети, що оживають», реалізованого за Грантом Президента України молодим діячам у галузі образотворчого мистецтва.

Виставка складається з 24-х фотокартин, 12 з яких – репродукції живописних полотен, а інші 12 – фотознімки наших сучасників, що «приміряли на себе» образи персонажів картин.

Особливістю проєкту є те, що на світлинах мешканці міста Суми та Сумської області зможуть побачити своїх подруг, рідних, колег, знайомих у відтворених старовинних строях, які нібито перенеслися у просторі й часі.

Вагому роль у реалізації проєкту відіграла тісна співпраця із Сумським обласним художнім музеєм ім. Никанора Онацького, Роменським краєзнавчим музеєм Державного історико-культурного заповідника «Посулля» та нашим Конотопським краєзнавчим музеєм ім. О.М. Лазаревського, з колекції якого представлено 2 роботи: «Портрет матері» Гната Яременка та «Дівчина в хустині» Олександра Гофмана.

Виставка буде експонуватися з 24 травня по 24 червня 2023 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею  ім. О.М.Лазаревського  за адресою: вул. Садова, 2.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: