У Конотопі відбулася пам’ятна акція «Серце бʼється. Памʼять жива!»

Суспільство | 11:46, 8.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У МБК «Зоряний» відбулася пам’ятна акція «Серце бʼється. Памʼять жива!», присвячена Дню пам’яті та примирення.

Захід проходив у фойє біля Державного Прапора України. Учасники згадували про мільйонів людей, чиї життя забрала Друга світова війна, та захисників України, які загинули у російсько-українській війні.

Символічним моментом стало запалення лампадок біля прапора України та хвилина мовчання за всіма загиблими у війнах.

«До акції долучилися люди різного віку — молодь, працівники закладу культури, учасники хору ветеранів війни. Усіх об’єднало спільне бажання зберігати пам’ять і підтримувати одне одного у непростий для країни час. Доки серце б’ється – памʼять жива!», – розповіли в МБК «Зоряний»

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: