У Конотопі відбулася пам’ятна акція «Серце бʼється. Памʼять жива!»
Поділитися в
Копіювати посилання

У МБК «Зоряний» відбулася пам’ятна акція «Серце бʼється. Памʼять жива!», присвячена Дню пам’яті та примирення.
Захід проходив у фойє біля Державного Прапора України. Учасники згадували про мільйонів людей, чиї життя забрала Друга світова війна, та захисників України, які загинули у російсько-українській війні.
Символічним моментом стало запалення лампадок біля прапора України та хвилина мовчання за всіма загиблими у війнах.
«До акції долучилися люди різного віку — молодь, працівники закладу культури, учасники хору ветеранів війни. Усіх об’єднало спільне бажання зберігати пам’ять і підтримувати одне одного у непростий для країни час. Доки серце б’ється – памʼять жива!», – розповіли в МБК «Зоряний»
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram