У Конотопі відбулась презентація книги “Сергій Тимошенко. Повернення”

 Поділитися

Поділитися в

Ім’я Сергія Тимошенка, як і його братів Степана та Володимира, відоме у всьому світі, але мало знане в Україні, і зокрема, тут, на їх малій батьківщині – Конотопщині, зазначають у Конотопській міській раді.

Ця книга є повноцінним виданням з дослідженнями, унікальними світлинами та архітектурною спадщиною Сергія Тимошенка, в деяких книгах з доповненою реальністю. Віхи життя і праці Сергія Прокоповича відображені в семи розділах. Майже в кожній статті авторами було знайдено чи опрацьовано нову, ще не опубліковану інформацію.

У проєкті «Сергій Тимошенко. Повернення» взяли участь 28 дослідників та більш як 100 студентів – волонтерів з п’яти міст України. Співавтором книги та автором першого розділу є викладач, історик, краєзнавець, науковець Валерій ВЛАСЕНКО (м.Суми), який вже тривалий час досліджує тему української еміграції.

Видання вийшло накладом близько 1000 екземплярів. Його не буде у продажу. Наразі книга є в бібліотеках нашого міста та міському краєзнавчому музеї, також в Дубов’язівській селищній раді, адже Базилівка та Шпотівка входять до складу цієї громади. При надходженні додаткових екземплярів книга буде передана і в шкільні бібліотеки.

 

Джерело: Конотопська міськрада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: