У Конотопі ветерани та учасники бойових дій грали у дартс

Дозвілля, Місто, Спорт | 14:34, 20.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

20 березня 2019 року на виконання програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів міста Конотоп на 2019 рік», міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради разом з «Конотопською міською організацією інвалідів Війни Збройних сил та УБД» провели змагання з дартсу серед ветеранів, інвалідів війни Збройних сил та учасників бойових дій.

Змагання проходили в конференц-залі управління соціального захисту населення. Участь в яких приймали ветерани, інваліди Війни Збройних сил та учасники бойових дій.

За підсумками проведення змагань призові місця розподілилися наступним чином: І місце – Постнов Борис Григорович, ІІ місце – Краснокутський Сергій Веніамінович, ІІІ місце – Данилович Володимир Степанович.

Ці змагання проводились з метою вшанування пам’яті учасникам бойових дій, ветеранів війни, інвалідів, виховання у населення стійкого інтересу i звички до систематичних занять фізичною культурою i спортом.

Змагання пройшли у дружній, товариській атмосфері. Усі переможці були нагороджені грамотами та призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: