У Конотопі в мобільному «Пункті незламності» рятувальники навчали дітей, як уникати небезпек

ДСНС | 19:27, 24.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

На базі розгорнутих ДСНС на території області мобільних «Пунктів незламності» рятувальники проводять різноманітні інформаційно-роз’яснювальні  та інші пізнавальні заходи. Так, в одному із таких пунктів у м. Конотоп вони навчали учнів професійно-технічного училища №4 та інших юних відвідувачів, як уникати небезпек.

Присутнім розповіли правила поведінки при виявленні пожежі та під час отримання сигналу «Повітряна тривога». Фахівці продемонстрували прийоми застосування вогнегасників. Також дітей ознайомили з методами надання домедичної допомоги постраждалим.

Окремо працівники ДСНС розглянули питання щодо ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними та іншими підозрілими предметами на які можна натрапити у різних місцях, також вони можуть бути замасковані під звичні для людей речі та навіть іграшки. Тому головне правило – якщо не твоя річ, не чіпай її! Від місця виявлення небезпечної знахідки треба обережно відійти на безпечну відстань – не менше 100 м та повідомити дорослих або безпосередньо зателефонувати рятувальникам чи правоохоронцям.

Підписуйтесь на нас у Telegram