У Конотопі у рамках проєкту “Вуйко та його команда” стартував турнір настільних ігор

 Поділитися

Поділитися в

5 жовтня, стартував турнір настільних національно-патріотичних ігор від ініціативної групи “ВЕСЕЛКА”, повідомляє Конотопська міська рада.

Це третій етап проєкту “Вуйко та його команда”, що передбачає проведення протягом трьох днів серед школярів та студентства різного віку різноманітних настільних ігор: “ALIAS Україна”, “Мандрівка Україною”, “Моя країна – Україна”,  “Монополія”. Щодня нові команди – нові національно-патріотичні ігри.

“Залучення молоді до настільних ігор спрямовано на активний розвиток інтелектуальних навичок, організацію змістовного та активного дозвілля в позаурочний час. Національно-патріотичні  ігри  дозволяють відкрити нові знання в різних областях науки, історії, мистецтва, розвивають стратегічне мислення і кмітливість, логіку, пам’ять, розширюють кругозір”, – йдеться у дописі на сторінці міської ради.

Нагадаємо, що проєкт «Турнір ігор «Вуйко та його команда» став переможцем конкурсу мінігрантів від ГО «Бюро аналізу політики», отримавши 40 тис.грн. на реалізацію трьох заходів для дітей та молоді Конотопської ОТГ: футбольного  матчу для аматорських команд  та спортивної естафети, що були проведені в серпні), турніру настільних національно-патріотичних ігор для різновікових команд.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: