У Конотопі у МБК “Зоряний” створять кіноклуб “DOCUDAYS UA” + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомила директорка Конотопського міського будинку культури «Зоряний» Олена Багрянцева, яка 27-29 липня взяла участь у семінарі «Кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA як інструмент розвитку громади», що був організований у рамках проєкту “Мережа DOCU\CLUB – за реформи!”
Три дні навчання проходили у Львівської області.
Досвідчені тренери Ігор Гармаш, Богдана Стельмах та Інна Кондратьєва проводили цікаві заняття у формі лекцій, ігор, кінопереглядів, обговорень, дискусій.
Під час семінару учасники та учасниці визначили значення культури для розвитку демократичного суспільства, переосмислили поняття “документальне кіно”, зокрема його вплив на світогляд суспільства та можливість застосування як ефективного інструменту взаємодії з громадськістю.
На власному прикладі переконалися, як перегляд та обговорення документальних фільмів про права людини змінюють світогляд, спонукають до громадської активності та бажання змінити світ на краще,- зазначила Олена Багрянцева.
Присутні на семінарі освоїли навички створення Клубу документального кіно про права людини, що є одним з ресурсів для розвитку громади.
Тож результатом навчання стане створення Кіноклубу Docudays UA при Конотопському міському будинку культури «Зоряний».
Відкриття кіноклубу – незабаром.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: