У Конотопі тривають роботи з обслуговування мережі вуличного освітлення
Поділитися в
Копіювати посилання

Працівники дільниці електрогосподарства (вуличне освітлення) продовжують заміну старих та зламаних (непрацюючих) ліхтарів на нові.
Про це повідомили у Комунальному підприємстві “Конотопське транспортне управління”.
Цього разу роботи проводилися на вулицях Богушевича, Проектній, Пластунській, Високій, Лісовій, Вишневецького, Шухевича, Полковника Болбочана, Остравській, 3-му пров. Є.Коновальця, Вирівській (р-н супермаркету «АТБ»), Усп.-Троїцькій (р-н Порт), Клубній (у районах Семи Вітрів та залізничного вокзалу), просп. Миру та ін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram