У Конотопі тривають роботи з обслуговування мережі вуличного освітлення

ЖКГ | 11:00, 23.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Працівники дільниці електрогосподарства (вуличне освітлення) продовжують заміну старих та зламаних (непрацюючих) ліхтарів на нові.

Про це повідомили у Комунальному підприємстві “Конотопське транспортне управління”.

Цього разу роботи проводилися на вулицях Богушевича, Проектній, Пластунській, Високій, Лісовій, Вишневецького, Шухевича, Полковника Болбочана, Остравській, 3-му пров. Є.Коновальця, Вирівській (р-н супермаркету «АТБ»), Усп.-Троїцькій (р-н Порт), Клубній (у районах Семи Вітрів та залізничного вокзалу), просп. Миру та ін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: