У Конотопі тривають безкоштовні заняття навчального курсу «Англійська мова в бібліотеці»
Поділитися в
Копіювати посилання

31 травня в міській бібліотеці ім. С.І. Пономарьова Конотопської міської ради відбулося чергове заняття для трьох груп слухачів безоплатного навчального курсу «Англійська мова в бібліотеці», який проводить вчитель-волонтер Іван МУРЗІН.
Цього разу учасники працювали над базовою лексикою, пов’язаною з повсякденним спілкуванням «Досвід іноземців у Великій Британії».

Також фокусувалися на розвитку навичок говоріння: тренували навички побудови складніших речень, а також читали короткий англомовний текст з подальшим обговоренням.
Нагадуємо, курси проходять щосуботи: 10:00 – рівень А1, 11:20 – рівень А2, 12:40 – рівень В1.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram