У Конотопі триває збір підписів під петицією про очищення річки Єзуч та облаштування на її берегах зони відпочинку

Суспільство | 11:18, 18.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конотопців закликають підписатися під електронною петицією “Очистка річки Єзуч, реконструкція території навколо неї та створення зони відпочинку”. Її текст з’явився у Єдиній системі місцевих петицій вчора 17 листопада.

Автор ініціативи – Володимир Максименко,  зазначає, що конотопська водойма перебуває у занедбаному стані і потребує негайної реставрації. Тоді як раніше Єзуч була улюбленим місцем відпочинку містян з футбольним і волейбольним полями і водою, придатною для купання.

“Прошу почистити та реставрувати річку Єзуч, прилеглу територію та острів, створити на її берегах та існуючому острові зону відпочинку конотопчан, облаштувати пляж, підсвітити дані ділянки увечері та вночі, встановити лавки для відпочинку, організувати відеонагляд” – йдеться у петиції.

Варто зазначити, що для того, щоб документ передали на розгляд міському голові, протягом 3 місяців заявлена петиція має набрати 200 підписів.

Підтримати ініціативу можна, перейшовши за посиланням “Єдина система місцевих петицій”. На це жителі міста Конотоп мають ще 88 днів. Наразі зібрано лише 8 із 200-сот необхідних голосів.

 

comments powered by HyperComments