У Конотопі триває реалізація проектів громадських організацій – переможців міського конкурсу

Місто, Суспільство | 14:07, 14.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вони спрямовані на роботу серед дітей та молоді територіальної громади та їх національно-патріотичне виховання, а для реалізації проектів-переможців надається фінансова підтримка виконавчим комітетом Конотопської міської ради.
Вже реалізовано проєкт «Всі разом за сім’ю» громадською організацією «Телейос» у форматі вуличного фестивалю з однойменною назвою (https://www.facebook.com/1328809313907159/posts/4043119279142802/)
Розпочинає активну фазу реалізація проєкту «Зелений Яр» від громадської організації «Батьківський дім».
У рамках даної програми буде проведено низку виїздів до зони відпочинку поблизу м. Конотоп (урочище Яри) з метою проведення робіт по облаштуванню велосипедної траси, її маркуванню, створенню на ній природних та штучних перепон.У заході візьмуть участь волонтери, студенти, велолюбителі.
Згодом на цій трасі буде проведено змагання з крос-кантрі, вело туризму, а у подальшому на облаштованій велодоріжці зможуть займатися всі бажаючі любителі велосипедного спорту.
Вже розроблено детальний план траси. Передувала цьому величезна робота з боку конотопських любителів двоколісного транспорту. Вони неодноразово проїхали територію урочища Яри та розробили максимально цікавий та зручний маршрут Тепер відповідно до плану відбудуться подальші роботи з облаштування траси.
Попереду реалізація ще трьох проєктів.
Громадської організації «Дитяча школа танцювальних видів спорту та хореографічного мистецтва «Еліт Данс» з проєктом «Відкритий хореографічний фестиваль танцювальних колективів «Open air fest «KONOTOP Waltz ».
Він передбачає проведення одноденного відкритого хореографічного фестивалю танцювальних колективів, під час якого відбудеться марш-парад учасників заходу та майстер-клас для всіх бажаючих. У фестивалі можуть брати участь дитячі та молодіжні колективи, або окремі виконавці віком від 3 років.
Громадської організація «Молодіжна організація студентів «Новий час» з молодіжним соціальним проєктом «Майстерня лідерів».
У ньому заплановано проведення 5 практично значущих майстерень для представників студентського та учнівського самоврядування освітніх закладів міста: «Управління конфліктними ситуаціями», «Соціальна відповідальність управлінця», «Стартапи: від ідей до реалізації», «Медіаграмотність», «Мистецтво переконання та володіння аудиторією».
Громадська організація «Батьківський Дім» з проєктом «Молодь Діє».
Захід буде проведено для студентів та учнів навчальних закладів міста (35 осіб) та передбачає 4-х денне таборування в наметах поблизу міста Конотоп з тематичним супроводом: «Хто такий лідер», «Робота в команді», «Написання проектів», «Фінансова грамотність», «Робота з спонсорами/донорами», «Студентське/учнівське самоврядування – що це?», «Основні засади роботи студентського/учнівського самоврядування», «Юридичні основи діяльності студентського самоврядування».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: