У Конотопі стартував проект «Молодь у дії»

Освіта, Суспільство | 14:29, 14.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

З метою розвитку у молоді лідерського потенціалу, вдосконалення особистісних навичок та формування активної молоді громадською організацією «Батьківський дім» 13 вересня розпочато реалізацією проекту «Молодь у дії», який отримав фінансову підтримку з міського бюджету за Програмою «Про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка, у сфері роботи з дітьми та молоддю, та у напрямку національно-патріотичного виховання у 2021 році», затвердженою 2 сесію 8 скликання Конотопської міської ради від 24.12.2020 року.
У перший день для учнів старших класів СШ №2 ІІ-ІІІ ступеня було проведено два тренінги за наступними темами: «Сексуальна освіта молоді» (лектор – Бібік Юлія Володимирівна, викладач Класичного фахового коледжу СумДУ) та «Здоров’я та життя – найдорожчий скарб» (лектор – Коросташівець Тетяна Михайлівна, викладач Класичного фахового коледжу СумДУ).
Загалом в рамках проекту відбудеться 15 тренінгів за різноманітними темами: «Булінг. Профілактика булінгу в учнівському середовищі», «Колектив (група). Емоційна згуртованість колективу/групи», «Як спілкуватися продуктивно», «Як запобігти насильству», «Як не потрапити на гачок (профілактика адиктивної поведінки, будь-яких залежностей)», «Проблеми використання генетично модифікованих організмів. Запитання, відповіді», «Віруси, їх будова, поширення, профілактика вірусних захворювань», «Здоров’я та життя – найдорожчий скарб», «Сексуальна освіта молоді», «Моральні цінності сучасної молодої людини», «Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху», «Сім ознак дорослої людини», «Сімейні цінності», «Перша невідкладна допомога – майстер-клас BLS ( базова підтримка життя на догоспітальному етапі)».
Кожен з яких пройде в різних навчальних закладах. Загалом до реалізації проекту «Молодь у дії» планується залучити понад 200 учнів із різних шкіл міста.
Реалізація проекту стала можливою завдяки співпраці відділу міської ради у справах молоді та спорту, управління освіти Конотопської міської ради, представників колективів ВНЗ, ДПТНЗ, ЗФПО міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: