У Конотопі стартував перший етап проєкту «Турнір ігор «Вуйко та його команда»»

Суспільство | 13:17, 9.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 9 серпня, на спортивному майданчику КФК СумДУ відбулося офіційне відкриття першого етапу проєкту «Турнір ігор «Вуйко та його команда»», а саме: початок турніру з міні-футболу серед 8 аматорських команд віком 14-20 років, повідомляє відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Цей проєкт отримав фінансування у  рамках реалізації  в Конотопській громаді проєкту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад» від ГО «Бюро аналізу політики», який було відібрано як один із проєктів–переможців програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів.

Відкриття проєкту відвідав заступник міського голови Юрій Павлов, який подякував молоді за активність та побажав отримати задоволення від корисного проведення часу. Також на відкритті були присутні депутат міської ради, директор КФК СумДУ Тетяна Гребенник, начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Ольга Качура, ініціатори та керівники проекту Наталія Тринитко та Марія Шуляк.

Саме їх проєкт і став одним з переможців конкурсу міні-грантів в наші громаді  проєкт «Турнір ігор «Вуйко та його команда» для дітей та молоді Конотопської ОТГ. Представила даний проект ініціативна група «ВЕСЕЛКА.

Реалізація проєкту складатиметься з трьох етапів: футбольний матч для аматорських команд, спортивна естафета, турнір настільних національно-патріотичних ігор для різновікових команд.

Проєкт спрямовано на зацікавлення молоді міста та району в командних настільних іграх національно-патріотичного спрямування, організацію змістовного та активного дозвілля в позаурочний час, формування стійкої мотивації на здоровий спосіб життя і вміння відмовитися від шкідливих звичок.

Джерело:  Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: