У Конотопі «Спорт для всіх» організував турнір з настільного тенісу серед всіх бажаючих
Спорт | 14:21, 28.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

27 травня міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради був проведений спортивний захід з настільного тенісу серед всіх бажаючих.
Захід зібрав любителів активного способу життя та шанувальників настільного тенісу. Учасники мали можливість проявити свої спортивні навички, швидкість реакції та прагнення до перемоги.
У результаті наполегливої та цікавої боротьби призові місця посіли:
І місце — Спільник Віталій
ІІ місце — Хоменко Віталій
ІІІ місце — Герасименко Анатолій
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram