У Конотопі «Спорт для всіх» організував турнір з  настільного тенісу серед всіх бажаючих

Спорт | 14:21, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

27 травня міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради був проведений спортивний захід з настільного тенісу серед всіх бажаючих.

Захід зібрав любителів активного способу життя та шанувальників настільного тенісу. Учасники мали можливість проявити свої спортивні навички, швидкість реакції та прагнення до перемоги.

У результаті наполегливої та цікавої боротьби призові місця посіли:

І місце — Спільник Віталій

ІІ місце — Хоменко Віталій

ІІІ місце — Герасименко Анатолій

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: