У Конотопі «Спорт для всіх» організував турнір з настільного тенісу до Дня Європи

Спорт | 12:01, 8.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

6 травня міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений спортивний захід з настільного до Дня Європи.

Учасники продемонстрували гарний рівень підготовки, спортивний характер та прагнення до перемоги. Змагання пройшли у дружній та позитивній атмосфері.

За підсумками турніру призові місця вибороли:

І місце — Бельмас Ігор

ІІ місце — Кривунь Тарас

ІІІ місце — Хоменко Віталій

Усі учасники змагань були нагороджені грамотами та призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: