У Конотопі шукають директора міського палацу культури і головного бухгалтера відділу культури та туризму

Суспільство | 18:54, 11.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про відкриття вакантної посади головного бухгалтера відділу культури і туризму Конотопської міської ради в соцмережах повідомляє Конотопська міська рада, а про пошук директора Конотопського міського палацу культури – на  сторінці відділу культури міськради.

Вимоги до кандидата головного бухгалтера такі: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки, стаж бухгалтерської роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра не менше 2 років, для спеціаліста – не менше 3-х років.

Вимоги до кандидата на посаду  директора Конотопського міського палацу культури: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформацію про посадові обов’язки з обох вакантних посад, розмір та умови оплати можна отримати у відділі культури та туризму Конотопської міської ради за адресою: м. Конотоп, проспект Миру, 8 (4 поверх), кабінет 416, 419.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: