У Конотопі ще одну добу не буде води

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Конотопський Водоканал. Роботи по монтажу оглядового колодязя на з’єднанні каналізаційних мереж із зруйнованим  колектором по проспекту Червоної Калини тривають і даний етап практично завершено. Однак встановлена конструкція має бути зафіксована та витримана принаймі добу, аби каналізаційні стоки своїм потоком не зруйнували її та не вимили відсипані  та забитоновані ділянки.

Слід зазначити, що незважаючи на відключення води по місту, стоки до колектору весь час надходили та заповнювали викопану траншею, чим суттєво ускладнювали роботу.

“Ми добре розуміємо обурення людей та всі незручності, однак звертаємо увагу, що відключення води є тимчасовим необхідним заходом і по іншому успішно завершити аварійно-відновлювальні роботи на колекторі не можна. Ми робимо що можемо з тими ресурсами, що маємо. Слід відмітити, що нам ще дуже пощастило оперативно віднайти потрібну техніку та матеріали, особливо труби, оскільки в Україні зараз велика кількість реально зруйнованих війною міст, які теж намагаються по можливості щось відновити і полагодити”,- зазначили на підприємстві.

Також у Водоканалі пообіцяли абонентам, що не мають лічильника, зробити перерахунок за 2 дні, коли вода відсутня.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: