У Конотопі рятувальники завершили аварійно-відновлювальні роботи
ДСНС | 21:26, 17.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

17 червня в Конотопі рятувальники проводили аварійно-відновлювальні роботи у житлових будинках, пошкоджених внаслідок ворожої атаки.
Здійснено демонтаж аварійних конструкцій, а також тимчасово відновлено 78 вікон.
Роботи завершено.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram