У Конотопі рятувальники завершили аварійно-відновлювальні роботи

ДСНС | 21:26, 17.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

17 червня в Конотопі рятувальники проводили аварійно-відновлювальні роботи у житлових будинках, пошкоджених внаслідок ворожої атаки.

Здійснено демонтаж аварійних конструкцій, а також тимчасово відновлено 78 вікон.

Роботи завершено.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: