У Конотопі рятувальники попередили громадян про підступність тонкої криги

ДСНС | 14:46, 13.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж останнього тижня, внаслідок різких коливань температури повітря, товщина криги на водоймах Конотопщини значно зменшилась та не має надійної міцності. В зв’язку з цим рятувальники закликають мешканців територіальних громад бути обережними та виконувати елементарні правила поведінки на льоду.

Пам’ятайте, виходити на тонку кригу – вкрай небезпечно!  Особливо це застереження стосується рибалок.

Тож любителі зимової риболовлі повинні пам’ятати, що підлідна ловля риби вимагає суворого дотримання правил безпечної поведінки на льоду.  Перш ніж ступити на лід, перевірте його товщину. Його безпечна товщина повинна бути не менше ніж 7 см для однієї людини. Для групи людей вимоги безпеки більш суворі – від 15 до 17 см.

Не пробивайте поряд на невеликій ділянці багато лунок (відстань між ними має бути 5-6 м). Не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега. Також заборонено стрибати і бігати по льоду, збиратися у великі групи.

Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет та міцну мотузку довжиною 15-20 м. Беріть також з собою мобільний телефон чи інші засоби зв’язку. Вкрай небезпечно виходити на лід у нічний час та поодинці.

Пам’ятайте, дотримання правил безпечної поведінки на льоду допоможе вам зберегти своє життя і життя людей, які знаходяться поруч з вами!

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: