У Конотопі розроблять Стратегію розвитку громади

Суспільство | 12:27, 16.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

15 вересня у Конотопській міській раді вдібулось засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Конотопської міської територіальної громади до 2030 року та Плану заходів на 2022-2024 роки. Склад робочої групи затверджений відповідним розпорядженням міського голови. До неї входять провідні фахівці у різних галузевих напрямках, в тому числі, і працівники виконавчих органів міської ради та депутати.
Вступне слово було надано міському голові Артему СЕМЕНІХІНУ.
Багато керівників міста говорили про це, у кожній передвиборчій програмі кандидата на посаду міського голови найчастіше звучить слово «розвиток», але до цього часу наша громада не має чіткого плану дій на наступні 5-10 років, а це дуже важливо, адже для будь-якого інвестора, який заходить на територію громади зі своїми пропозиціями, стоїть головне питання – чи є у громади стратегічний план розвитку. Незабаром ми разом зробимо це, і я нарешті дуже щасливий від того, що буду приймати участь у цьому кропіткому, але такому важливому і актуальному процесі, – додав у своєму виступі Артем СЕМЕНІХІН.
Заступник міського голови Юрій ПАВЛОВ, який визначений куратором формування Стратегії розвитку міста, у свою чергу, наголосив на важливості стратегічного планування і зазначив, що написання Плану розвитку міста – це важливий історичний момент, це певна місія кожного учасника, членів робочої групи, кожного небайдужого містянина – усіх, хто докласть зусиль до формування цього важливого документу, яким будемо користуватися ми, до якого можна вносити зміни і який буде корисним на майбутнє.
Запрошені на засідання експерти з написання стратегічних планів Володимир ПРОСКУРНІН та Дмитро ЛУКІН презентували присутнім етапи складання Стратегічного плану розвитку міста, процес стратегічного планування та соціально-економічний аналіз Конотопської міської територіальної громади. На думку фахівців, згідно статистичних даних, Конотопська громада-одна з кращих в Сумській області, це стосується і економічних, і демографічних показників, і можливостей розвитку бізнесу та підприємництва.

Дане засідання було першим в рамках роботи над Стратегією розвитку. Члени робочої групи мали змогу долучитися і до виконання практичних завдань, а саме: обговорення основних проблем у громаді; написання свого бачення щодо місії територіальної громади та визначення шляхів до кінцевого результату. За підсумками визначених учасниками практикуму – «мозковий штурм» проблем громади, було окреслено основні, які будуть враховані при написанні Стратегічного плану. Також, як наголосила заступниця начальника управління економіки Олена КОВАЛЕНКО, свої пропозиції для Стратегії розвитку Конотопської громади можна надавати і під час анкетування. Анкетні дані та дані соціологічних опитувань обов`язково будуть враховані при написанні Стратегічного плану. Пройти анкетування можна за посиланням https://www.facebook.com або на  офіційній сторінці.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: