У Конотопі розпочав роботу Центр підтримки ВПО

Війна, Допомога | 15:16, 26.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 25 травня,  відбулося перше ознайомче заняття групи з програми психологічної підтримки, що орієнтована на людей, які потребують емоційного відновлення, прагнуть адаптуватися до сьогоднішніх умов та спланувати своє життя у післявоєнний час, повідомляє Конотопська міська рада.

У перший день долучилося більше 40 людей з числа внутрішньо переміщених осіб, які мали змогу познайомитися, адже приїхали вони з різних куточків України, втікаючи від війни.

Поки дорослі отримували відповіді на свої запитання від міської влади та спеціалістів Центру, діти не нудьгували, а поринули у басейн з кульками.

Заняття з психологами закладу Юлією Волошковою та Наталією Опольською було жвавим, спілкування продовжилося і за філіжанкою кави.

Відвідали заклад і представники влади міста. т.в.о. міського голови Людмила ІГНАТЕНКО зазначила, що сьогодні одним із найважливіших завдань Центру є надання соціальної підтримки, супроводу та допомоги внутрішньо переміщеним особам, а співпраця зі структурними підрозділами виконавчої комітету міської ради дозволить оперативно виявляти та вирішувати проблемні питання родин ВПО, отримувати інформацію з питань соціального захисту даної категорії осіб.

Нагадаємо, що обладнання та меблі для Центру були придбані у рамках проєкту «Центр підтримки вимушено переміщених осіб у Конотопській громаді», що реалізовувався ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» за підтримки Фонду Східна Європа та коштом Європейського Союзу, у співпраці з управлінням економіки та управлінням освіти Конотопської міської ради.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: