У Конотопі розказали, як краще зберігати тепло в оселі

Суспільство | 20:41, 9.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Управління економіки міської ради на своїй сторінці у Фейсбук надало мешканцям міста корисні поради щодо збереження тепла в оселях.

Зокрема, як зазначається у повідомленні, основними джерелами втрати тепла вважають конструктив самої будівлі (стіни 15%, дах 18%, підлога 16%), а також 17% втрачається через вікна й двері.

Щоби було менше вртат, управління економіки рекомендує перш за все впродовж підготовки до опалювального сезону  привести  до ладу батареї.

Так, власникам чавунних батарей рекомендовано зняти шари фарби, відшліфувати та пофарбувати у коричневий колір, який сприятиме підвищенню теплообміну.

Дієвим заходом є також прибирання фурнітури від батарей і заміна штор в осінньо-зимовий сезон з метою вільного теплообміну.

Інколи низький рівень тепловіддачі спричинений наявністю повітря у радіаторі, тому необхідно за допомогою клапану для розповітрювання опалювальної системи випустити зайве повітря. Окремим заходом можливе влаштування тепловідбивного екрану.

Ефективним рішенням є встановлення теплорегуляторів на батареї. Зниження кімнатної температури лише на 1°С забезпечуватиме економію близько 6% вартості за комунальні послуги й суттєво не відобразиться на комфортному перебуванні в приміщенні.

Правильно налагоджена робота системи вентиляції попередить виток 10% тепла назовні, а також здійснить функцію, так званого, природного регулятора температури у приміщенні, і попередить розвиток грибка.

Підвищення теплоефективності дозволяє уникнути даремних витрат енергоресурсів, і, як наслідок, зекономити на сплаті за комунальні послуги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: