У Конотопі ретельно перевірятимуть лікарняні

Суспільство | 13:21, 23.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

21 лютого Конотопське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області провело роз’яснення, щодо посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

До виступу запросили начальника Конотопського відділення Листопад Г.Б., яка зазначила, що по регіону, що обслуговується, у 2018 році збільшилась кількість виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності, на підставі яких страхувальниками надано заяви – розрахунки для здійснення фінансування матеріального забезпечення Конотопським відділенням, а також загальна кількість оплачених днів по тимчасовій непрацездатності (зросла на 4266 днів, 105,5%).

Так само при проведенні аналізу витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності в січні 2019 року порівняно з січнем 2018 року по Конотопському відділенню спостерігається збільшення кількості днів тимчасової непрацездатності на 23,6%. Ознайомила присутніх з спільним наказом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області та Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації «Про посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності» від 14.02.209 № 46-ОД/117-ОД.

Також Листопад Г.Б. нагадала, що продовжується робота Конотопського відділення спільно з закладами охорони здоров’я по забезпеченню хворих (застрахованих осіб) та потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

На 2019 рік передбачено достатньо коштів для охоплення максимальної кількості осіб, які потребують лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, що сприяє відновленню працездатності, скороченню термінів лікування, профілактиці первинної інвалідності хворих та потерпілих та не потребує витрат особистих коштів хворих. Лікарям повторно наданий Перелік профілів медичної реабілітації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: