У Конотопі реставруватимуть будівлю школи №5, яка є пам’яткою архітектури

 Поділитися

Поділитися в

Про це на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації повідомив директор Департаменту Володимир Биков.

За його словами, головна мета даного реставраційного проекту – це збереження пам’ятки культури та забезпечення ефективного функціонування будівлі відповідно до цих нормативних вимог.

Згідно з матеріалами Генерального плану м Конотоп, історико-архітектурного плану м Конотоп, будівля школи є пам’ятником архітектури місцевого значення, – зазначив головний архітектор проекту Сергій Резніков. – Школа № 11 побудована в 1955 році за типовим проектом, який є класичним прикладом післявоєнної архітектури XX століття. Будівля триповерхова, планувальна структура навчального закладу збереглася без змін. На сьогодні в будівлі розміщується комунальний заклад Конотопської міської ради – загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 ».

Володимир Биков додав, що реставраційний ремонт покрівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11 за адресою: м Конотоп, вул. Свободи, д. 8 фінансується на кошти бюджету Конотопської міської громади.

Робочим проектом реставраційного ремонту передбачена заміна пошкоджених елементів кроквяної системи даху, ремонт пошкодженої цегляної кладки і обробки карниза, заміна покриття покрівлі з азбестоцементних листів на металочерепицю.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: