У Конотопі реалізовуються проєкти “бюджету участі”

 Поділитися

Поділитися в

На сьогодні чотири з шести проєктів громадського бюджету на фінальній стадії впровадження, а саме:
У рамках проєкту «Інтерактивна панель для Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського» (автор Віта Панюта) вже встановлено інтерактивну панель у краєзнавчому музеї, здійснюється розробка нової екскурсійно-лекційної програми з використанням інтерактивного обладнання.
За проєктом «Улаштування дитячого стоматологічного кабінету у стоматологічній поліклініці» (автор Ольга Шило) встановлено дитячу стоматологічну установку, триває облаштування кабінету.
Встановлено відеокамери та здійснюється налаштування обладнання у рамках проєкту «Встановлення системи відео нагляду за територією свердловини с.КВРЗ (кінцева зупинка трамваю №3)» (автор Олена Луговська).
Придбано вітрини та стенди, здійснено підбір експонатів за проєктом «Створення музею історії фізичної культури і спорту в місті Конотоп Сумської області» (автор Віктор Сидоренко). Тривають роботи з оздоблення приміщення.
Здійснюється виготовлення проєктно-кошторисної документації за проектами «Улаштування зони відпочинку та дитячого майданчику» (автор Юлія Криворук), «Встановлення дитячого майданчика по 5 провулку вул.Дарвіна» (автор Тетяна Книш).
Довідково: Громадський бюджет – це демократичний процес, що дає можливість для жителів активно брати участь у розподілі коштів бюджету, шляхом подання відповідних проєктів та проведення відкритого громадського голосування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: