У Конотопі радились лідери студентського самоврядування

Суспільство | 12:00, 16.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся семінар лідерів студентського самоврядування ПТНЗ та ВНЗ нашого міста.

Про це повідомляє Політехнічний технікум КІСумДУ

Зустріч була ініційована студентським парламентом Політехнічного технікуму КІСумДУ з метою об’єднання молоді міста для здійснення спільних соціальних та громадських проектів.

У заході взяли участь представники семи навчальних закладів міста: КІСумДУ, ПТ КІСумДУ ІПТ КІСумДУ, Конотопське медичне училище, ДПТНЗ «ВПУ», ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей», ДПТНЗ «Конотопське технічне училище».

У ході роботи семінару лідери студентського самоврядування мали можливість ознайомитися з напрямками роботи Політехнічного технікуму КІСумДУ, обмінятися досвідом роботи органів студентського самоврядування, в інтерактивній формі обговорити актуальні проблеми молоді міста та створити проекти розв’язання окремих проблем.

Учасників заходу привітала директор технікуму, кандидат педагогічних наук, доцент Т.В. Гребеник. Вона закликала студентів до взаємодії, співпраці, конструктивного діалогу та запропонувала започаткувати гарну традицію – протягом року зустрічатися студентським лідерам міста в різних навчальних закладах.

Учасникам семінару були вручені відповідні сертифікати. Лідери органів студентського самоврядування не хотіли, щоб робота в дружньому колі завершувалася.

Активна молодь міста відзначила велику користь від подібних заходів, а шляхом жеребкування було вирішено, що наступна зустріч відбудеться в ІІ семестрі на базі Конотопського інституту СумДУ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: