У Конотопі пройшов турнір з настільного тенісу

Спорт | 10:00, 1.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

31 травня міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» був проведений спортивний захід з настільного тенісу серед всіх бажаючих.

Перемогу в спортивному заході здобув Кривунь Тарас, ІІ місце – Бельмас Ігор та ІІІ місце – Літвінов Андрій.

Усі учасники заходу отримали великий заряд енергії, а також були нагороджені грамотами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: