У Конотопі пройшов турнір з настільного тенісу
Спорт | 10:00, 1.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

31 травня міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» був проведений спортивний захід з настільного тенісу серед всіх бажаючих.
Перемогу в спортивному заході здобув Кривунь Тарас, ІІ місце – Бельмас Ігор та ІІІ місце – Літвінов Андрій.
Усі учасники заходу отримали великий заряд енергії, а також були нагороджені грамотами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram