У Конотопі пройшли змагання з техніки велосипедного туризму серед молоді

Суспільство | 20:21, 20.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

До «Днів сталої енергії» міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» був проведений спортивний захід з техніки велосипедного туризму серед молоді.

Захід проводився з метою підтримки збереження енергоресурсів та розвитку популяризації велосипедного туризму у місті.

Змагання пройшли емоційно, весело, цікаво. Молодь долала різні перешкоди. Згідно з результатами шістьох дистанцій – «фігурне водіння», «колія», «гойдалка», «коло», «вісімка», та «перенос ваги» – переможцем став Шевченко Вадим, друге місце посів Ткач Данііл, а третє місце виборов Алимов Богдан.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: