У Конотопі пройшли ювілейні “Конотопські читання”

Наука | 11:44, 20.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

19 вересня 2019 році у Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбулась ювілейна десята науково-практична конференція «Конотопські читання».

Участь у цьогорічній конференції з цікавими доповідями з історії, археології, культури та природи Лівобережної України взяли 54 доктори та кандидати історичних наук, аспіранти та викладачі, науковці і музейники, краєзнавці і природоохоронці з Києва, Миколаєва, Чернігова, Бердянська, Кам’янець-Подільського, Переяслав-Хмельницького, Ніжина, Пирятина, Батурина та різних регіонів Сумщини.

Учасники конференції цьогоріч досліджували теми історії нашого міста та Лівобережної України, видатних особистостей пов’язаних з Конотопом, маловідомих сторінок Перших визвольних змагань, історії медицини, військової справи, науки і техніки, археології та краєзнавства, музейництва та пам’яткоохоронної справи.
Робота конференції проходила у великій виставковій залі міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського. До участі в ній були запрошені краєзнавці, журналісти та науковці, бібліотекарі, вчителі історії, представники громадськості.

Після закінчення пленарної частини учасники конференції відвідали відділ Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського «Музей авіації» та відреставрований командний бункер люфтваффе часів Другої світової війни.

Кожен з учасників конференції отримав примірник наукової збірки «Конотопські читання – Х».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: