У Конотопі пройшла відкрита першість міста з лижних гонок

Суспільство | 11:36, 10.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

 

Цього разу гонка проходила у цікавому та незвичному форматі, що зробило змагання ще більш видовищними та динамічними. Юні спортсмени демонстрували не лише швидкість і витривалість, а й спритність, координацію та справжній спортивний характер. Кожен учасник викладався на максимум, показуючи силу волі та любов до лижного спорту.

Особливо яскравими стали естафетні гонки, де спортсмени змагалися командами Конотопа, Шостки та Батурина, повідомили у Конотопській міській раді.

Результати особистих гонок:

І місце:

Топчиєва Ніколь

Повидиш Артем

Міненко Божена

ІІ місце:

Бережна Вероніка

Луговська Євгенія

Онопрієнко Олександра

ІІІ місце:

Путятін Матвій

Школяренко Михайло

Сикал Дарʼя

Естафетні гонки

І місце:

Бережна Вероніка

Повидиш Артем

Топчиєва Ніколь

Школяренко Михайло

ІІ місце:

Міненко Божена

Путятін Матвій

Сикал Дарʼя

ІІІ місце:

Луговська Євгенія

Резнік Роман

Онопрієнко Олександра

Литвиненко Андрій

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та подарунками, що стало приємним завершенням спортивного дня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: