У Конотопі проводять тренінги для молоді + ФОТО

Суспільство | 11:19, 4.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

На виконання розпорядження міського голови від 15.02.2021 №24-ОД, міської програми «Молодь» на 2021 рік, із суворим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236.
З метою розвитку у молоді лідерського потенціалу, вдосконалення особистісних навичок та формування активної молоді протягом березня 2021 року в ВНЗ, ЗФПО та ДПТНЗ міста буде проведено цикл тренінгів-семінарів для молоді міста, загалом відбудеться 10 тренінгів.
Тренінги-семінари будуть організовані шляхом обміну досвідом між вищими/ професійними навчальними закладами міста. А саме через залучення фахівців з різних закладів (психолог, соціальний педагог, заступник директора з виховної роботи, інші фахівці) для проведення тренінгу в інших закладах. Планується проведення мінімум одного тренінгу-семінару в кожному закладі. Таким чином представник кожного закладу проведе заняття для студентів/учнів з іншого закладу.
Для студентів ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» було проведено тренінгову програму на тему «Як продуктивно спілкуватися», лектором стала– Сивець Марина Олександрівна, викладач соціальної робботи ВСП «Конотопський індустріпально-педагоічний фаховий коледж СумДУ».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: