У Конотопі проводять співбесіди з кандидатами до кадрового резерву міської ради

Влада | 17:06, 29.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 28.07.2021 р., у громадській приймальні Конотопської міської ради відбулася перша співбесіда з 20-ма кандидатами до кадрового резерву виконавчих органів міськради.
Перший заступник міського голови Людмила ІГНАТЕНКО разом із фахівцями організаційно-кадрової роботи поспілкувалася з кандидатами, які відгукнулися на ініціативу міського голови Артема СЕМЕНІХІНА щодо посилення кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування та вже подали свої резюме.
Формування кадрового резерву продовжується. Запрошуємо всіх бажаючих.
Нагадаємо, що міським головою Артемом СЕМЕНІХІНИМ нещодавно було ініційовано оновлення кадрового резерву, зокрема з числа талановитої та активної молоді Конотопської міської територіальної громади.
З метою формування кадрового резерву виконавчих органів Конотопської міської ради, оголошується набір спеціалістів житлово-комунальної, виробничої, соціально-культурної, наукової та інших сфер, а також випускників вищих навчальних закладів відповідного профілю.
Бажаючим взяти участь у проходженні співбесіди та подальшому стажуванні необхідно надати резюме (обов’язково вказати освіту та контактний телефон) до каб.306-309 (ІІІ поверх приміщення міської ради) або на електронну адресу [email protected]
Дана інформація розміщена за посиланням:

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: