У Конотопі проведено турнір з міні-футболу до Дня молоді

Спорт | 11:13, 13.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

12 серпня міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради був проведений спортивний захід з міні-футболу до «Дня молоді».

У заході активну участь прийняли 5 команд. Ігри серед команд пройшли у напруженій безкомпромісній боротьбі. Кожна футбольна команда прагнула здобути перемогу. Учасники показали неабияку наполегливість, спритність, мужність та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем.

Найсильнішою в цей день виявилася команда «Синьо-жовті», ІІ місце – «Вільні люди», ІІІ місце – «Тризуб».

Переможці заходу були нагороджені грамотами та кубком від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: