У Конотопі продовжують обговорювати нову дату святкування Дня міста та питання дерусифікації

Влада | 13:34, 29.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У середу, 28 вересня, відбулось перше засідання “круглого столу” з представниками міської робочої групи з питань дерусифікації, громадських організацій міста, молоді, головами квартальних комітетів, повідомляє Конотопська міськрада.

Зокрема присутні обговорювали питання щодо перенесення дати відзначення Дня міста, перейменування вулиць та провулків Конотопської громади тощо.

Голови квартальних комітетів на засіданні «круглого столу» наполягали на тому, що перейменовувати провулки не варто. Це одна з пропозицій робочої групи, яка буде винесена на громадське обговорення, і якщо громада та депутатський корпус приймуть відповідне рішення, то пропозиція по перейменуванню провулків буде відхилена.

Також деякі присутні наполягали на поверненні до розгляду перейменування вулиці Братів Лузанів,однак це питання розгляду не виносяться.

Що ж стосується дати святкування Дня міста, то результати голосування конотопчан та  більшість учасників робочої групи виступили за перенесення дати відзначення Дня міста на другу суботу жовтня (перша згадка про Конотоп).

Під час розгляду пропозицій з перейменування вулиць голови квартальних комітетів запропонували не перейменовувати вулицю Надії Волкової та вулицю Лідова. Також деякі учасники «круглого столу» висловилися проти перейменування вулиці Генерала Тхора. Були пропозиції і по вулиці Чехова -перейменувати її на вулицю Василя Степняка, а вулицю Трудову на вулицю Волонтерську.

Окремо працівники ЦНАПу та відділу державної реєстрації пояснили, що перейменування вулиць не понесе фінансових витрат та незручностей для фізичних осіб, юридичним особам доведеться внести зміни до статутів, але державний збір платити не потрібно.

Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: