У Конотопі призупинений рух громадського транспорту
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 29 червня, ворог завдав удару по нашій громаді.
Міський голова Артем Семеніхін повідомив про тимчасове призупинення руху громадського транспорту.
Розпочнуться роботи з ліквідації наслідків ворожого обстрілу. Очільник громади звернувся до мешканці Підлипного:
«Одразу після відбою тривоги ми розпочнемо вам допомагати!
Дочекайтеся!!
Нічого не чіпайте, не ремонтуйте, не прибирайте до приїзду поліції і представників нашого штабу з ліквідації ворожих ударів!!!!
Треба спочатку все оформити, зробити фотофіксацію, скласти відповідні акти, щоби ви могли податися на Державну Програму «Є-відновлення»!!!!
Матеріали для тимчасового відновлення вам нададуться БЕЗКОШТОВНО!!!!!»
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram