У Конотопі придбали квартири для внутрішньо переміщених осіб + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

16.08.2021 міський голова Артем СЕМЕНІХІН вручив документи та ключі від квартир п’ятьом новим власникам з числа внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей, які проживають у Конотопі.
Придбання даних квартир стало можливим завдяки ініціативі міської влади та здійснено у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 582 від 26.06.2019 року. У 2020 році Конотопською міською радою було прийнято рішення про співфінансування з міського бюджету для придбання квартир для внутрішньо переміщених осіб. На даний час на обліку по Конотопській територіальній громаді знаходиться 14 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання житла. Відбір сімей здійснювався з урахуванням фінансового стану, наявності в сім’ях дітей та людей з особливими потребами. Відтак, завдяки рішенню міської ради, місцевий бюджет отримав субвенцію з державного бюджету у сумі 1 млн 365 тис грн , а це 70% від вартості придбаних квартир, і 30%, відповідно, було профінансовано з міського бюджету на суму 585 тис. грн. В цілому, виділено понад 1 млн 950 тис. грн. для придбання даного житла. Варто зазначити, що Конотопська міська територіальна громада – єдина на сьогоднішній день громада в області, яка надала співфінансування на придбання квартир для внутрішньо переміщених осіб.
Очільник міста привітав нових власників квартир і побажав успіхів їхнім сім’ям для подальшого щасливого життя на території Конотопської міської громади. У своїй промові А.Семеніхін також зазначив, що Україна обов’язково переможе у російсько-українській війні, і ми повернемо окуповані території на сході нашої держави, повернемо Крим, навіть більше – ми маємо повернути наші історичні території, які свого часу загарбницьким шляхом відібрала Москва, і де зараз проживають етнічні українці. Нові власники житла у Конотопі подякували владі за сприяння у такій добрій справі, у свою чергу, міський голова пообіцяв допомагати і надалі вирішувати питання людей, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок агресії з боку Російської Федерації на сході України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: