У Конотопі презентували “Кришталеву Таню…” + фото

Культура | 11:30, 12.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 11 жовтня в «літературній кав’ярні» центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова у неформальній обстановці за філіжанкою кави відбулася творча зустріч з місцевою поетесою, членом Національної спілки письменників України – Надією Петренко та презентація її нової книги «Кришталева Таня, або Доповзти до…».

про це аовідомляє відділ культури міськради.

Ім’я Надії Петренко вже давно відоме не тільки у нашому місті, а й далеко за його межами. У творчому доробку майстрині пера вісім поетичних збірок: «Мов останні стерхи», «У черзі болю…», «Юрба», «Оксамитовий сезон» та інші.

Крім віршів перу Надії Пилипівни належать чудові нариси, замальовки, бувальщини. Ці невигадані історії з життя складають окрему збірку «Коли стрілу нагострить Купідон», яка побачила світ у 2007 році.

Минуло десять років… І світ побачила нова прозова збірка Надії Петренко «Кришталева Таня, або Доповзти до…».

Збірка включає в себе дві бувальщини та однойменне оповідання, а вірніше реальну історію з життя простої української жінки Тані.

Ця книга – це спроба показати порядну людину, яка ні в кого нічого не просить, ні від кого нічого не чекає, а всі життєві труднощі тягне на власних плечах, і розсіває світло і надію усім довкола.

Під час зустрічі Надія Петренко розповіла про нову книгу, про події, які спонукало її до написання цих оповідань-бувальщин, поділилася своїми творчими планами на майбутнє.

З вітальним словом з нагоди виходу нової книги до Надії Петренко звернулися: секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева, головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін, директор міської централізованої бібліотечної системи Тетяна Стеценко.

Привітали Надію Пилипівну присутні на презентації її колеги по перу: керівник літературної студії «Джерела», член Національної спілки письменників України Ірина Козлова, місцеві письменники Микола Матвійчук та Федір Рижий.

Чудовим доповненням заходу стали музичні композиції, у виконанні викладачів дитячої музичної школи №1 Бориса Костюченка, Людмили Щербань та Вікторії Лабузовської, що надали «літературній кав’ярні» святкового настрою.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: