У Конотопі презентували книгу «Ветерани Конотопа у новітній історії України» + ФОТО

Культура, Місто | 12:30, 26.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

23 серпня, у рамках відзначення 30-ї річниці відновлення незалежності України, Конотопу представлено книгу життєвих історій та історій трудового шляху тридцяти видатних особистостей, які зробили вагомий внесок у розбудову рідного міста, приймали участь у його будівництві, працювали на виробництві, у закладах освіти, культури, медицини, у сфері архітектури тощо, історій про людей, які мають великі заслуги перед Конотопщиною. Ювілейне видання під назвою «Ветерани Конотопа у новітній історії України» – спільний проєкт кількох організацій.
Книга створена за ініціативи громадської організації «Ветерани війни, праці, Збройних Сил України та органів правопорядку м.Конотоп». Головним ініціатором став очільник ветеранської організації Дмитро ЯРМАК. У написанні книги допомогли вихованці гуртка «Юні журналісти-краєзнавці» під керівництвом Ігоря ЛИСОГО: Дмитро АРЕНДАР, Дар`я ВАНДОЛЯК, Валерія ЖИЛКІНА, Аліна МІНЕНКО, Софія ПАПЕНКО, Катерина САЛОГУБ, Ірина ЦВЯЩЕНКО.
Друк книги здійснено коштом місцевих благодійників.
На урочисту презентацію видання було запрошено Конотопського міського голову.
Артем СЕМЕНІХІН привітав ветеранів з нагоди відзначення 30-ї річниці відновлення незалежності України, побажав усім міцного здоров`я та успіхів, подякував ініціаторам за створення своєрідного літопису про конотопців і Конотоп.
З вітаннями до учасників заходу з нагоди свята звернулась і перша заступниця міського голови Людмила ІГНАТЕНКО, висловивиши від імені виконавчого комітету міської ради слова вдячності за роботу громадської організації, за такі важливі ініціативи. Також посадовиця висловила і побажання на подальшу співпрацю для розвитку Конотопської міської територіальної громади.
Про створення книги, про особливі моменти написання історій із життя відомих у місті особистостей-героїв видання, розповів Ігор ЛИСИЙ та його вихованки. Як зазначив керівник гуртка, він дуже задоволений цією роботою, звісно, це іще не зовсім професіонали у журналістській справі, але, на його погляд, робота вийшла достойною.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: