У Конотопі презентували книгу про рідний край

Історія | 12:29, 10.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

9 жовтня 2019 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулася презентації книги історика-краєзнавця Шаміля Акічева «Пам’ятні дати з історії Конотопщини».

Сам автор поділився з присутніми своїми враженнями та етапами створення книги, матеріал до якої збирався протягом понад 30 років.

Працюючи з 2005 року науковим співробітником Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського, Шаміль Акічев мало не щодня з творчим ентузіазмом докопувався до історичних цікавинок нашого краю. Авторові протягом не одного десятиліття довелося працювати в бібліотеках і архівах різних регіонів України, щоб знайти цікаві факти про Конотоп та Конотопщину.

Представлена книга – «Пам’ятні дати з історії Конотопщини», є своєрідним упорядкованим виданням матеріалів з історії нашого краю – Конотопщини – від давнини і до 1941 року. Вона стане в нагоді не лише вчителям, студентам, школярам, але й усім, кого цікавить історія нашої малої Батьківщини – Конотопщини.
Присутні мали змогу особисто поспілкуватися з автором та отримати на згадку про зустріч його книгу з дарчим написом.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: