У Конотопі презентували «Книгу пам’яті правоохоронців Конотопщини» + ФОТО

Суспільство | 13:20, 28.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському музеї правоохоронних органів відбулася презентація книги Володимира Кичі «Книга пам’яті правоохоронців Конотопщини»
На заході були присутні голова Сумської обласної ветеранської організації Дмитро Демченко, народний депутат України Ігор Молоток, ветерани та пенсіонери МВС, а також діючі працівники поліції.
Володимир Кича є головою громадської організації «Конотопських ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів». Під час написання даної книги автор опрацював велику кількість документів та офіційних матеріалів у архівах МВС України, щоб віднайти цікаві та маловідомі факти у відношенні працівників міліції, які захищали нашу державу в роки Другої світової війни. А в післявоєнний період боролися зі злочинністю та відбудовували народне господарство.
Книга про людей, які працювали в правоохоронній структурі міста Конотоп та району й внесли в історію правоохоронної системи не одну видатну сторінку.
Хочу приєднатися до всіх привітань, що сьогодні звучали, – говорить Дмитро Демченко голова Сумської обласної ветеранської організації, – та побажати Володимиру Семеновичу міцного здоров’я, щастя, а також і надалі продовжувати свою творчу діяльність. Адже це надзвичайний і важливий внесок в історію правоохоронних органів Конотопщини.
На завершення Володимир Кича вручив екземпляри своєї книги присутнім гостям.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: