У Конотопі працює виставка до 150-річчя з Дня народження Василя Стефаника

Культура | 16:08, 18.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новеліста світової слави, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника 13 травня в Конотопській центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова оформлено книжкову виставку «Співець української землі».
Творчість Василя Стефаника – одна з яскравих сторінок української літератури, її окраса, її гордість. Він автор понад сімдесяти новел, серед яких «Камінний хрест», «Новина», «Кленові листки» та інші. Як спалах блискавки, психологічно сильні й гармонійно цілісні щодо змісту й форми вони вражають драматизмом і правдивістю. Кожне слово в новелах письменника переповнене гуманним співчуттям до знедоленого західноукраїнського селянства. Його твори змушують замислюватися над долею народу, любити землю. З великою силою Василь Стефаник розкрив красу душі простої людини, змученою непосильною працею.
З літератури представленої на виставці читачі мають можливість краще ознайомитися з життям Василя Стефаника, зрозуміти світогляд письменника, заглянути в його творчу майстерню, наблизити реальну історичну дійсність і осягнути її глибину.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: