У Конотопі працює кіноклуб DOCUDAYSUA + ВІДЕО

Дозвілля, Місто | 10:28, 25.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Кіноклуб DocudaysUA “СТАРТЕР” розпочав свою роботу в будинку культури «Зоряний». На його відкриття, що відбулося 8 жовтня, були запрошені учні 10-го класу Конотопської гімназії.
Учні Конотопської гімназії переглянули швейцарсько-французький короткометражний документальний фільм «Кейсі Мотте Кляйн: Народження актора» режисерки Урсули Маєр.
Під час заходу відбулось жваве обговорення теми прав людини, зокрема право на людську гідність. Через скайп-зв’язок до обговорення долучився фахівець у сфері права, голова правління ГО «Приазовська правозахисна група», регіональний координатор фестивалю Докудейс в Донецькій області Григорій КУРАЧИЦЬКИЙ.
Старшокласники виконували творчі завдання, описували проблему булінгу та пропонували шляхи її вирішення, визначали риси головного героя фільму, які найбільше їх вразили, ділилися враженнями від перегляду.
Наприкінці всі отримали сюрприз – сувенірні цукерки із прикріпленими до них афоризмами, які відповідають тематиці фільму.
«Мережа DOCU/КЛУБів» – це всеукраїнський проект (https://docudays.ua), який сприяє місцевому розвитку та демократичним реформам у сфері прав людини за допомогою документального кіно, а також націлений на співпрацю й розбудову спроможності місцевих органів влади та громадянського суспільства.
Такі докуклуби, яких існує вже більше 400 по всій Україні, створюють можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу, сприяти розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: