У Конотопі поліція “замалювала” рекламу наркотиків + ФОТО

Поліція, Суспільство | 13:17, 27.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Працівники Конотопського районного відділу поліції спільно з представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу молоді та спорту Конотопської міської ради та із залученням небайдужої молоді міста, взяли участь у загально профілактичній акції з нагоди Міжнародного дня боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків.
Під час заходу учасники зафарбовували написи із рекламою Інтернет-сайтів, які пропагують та рекламують продаж наркотичних засобів, психотропних речовин і сильнодіючих лікарських засобів, що нанесені на об’єкти інфраструктури міста,
Перед зафарбовуванням дані надписи були сфотографовані та відправлені в Telegram чат-бот «СтопНаркотик» для подальшого їх блокування.
Як зазначають самі активісти заходу, така акція надзвичайно необхідна для подолання наркозалежності як явища. Вони наголошують також, що лише спільними зусиллями та із залученням якомога більшої кількості небайдужих та свідомих громадян ми можемо зробити наше місто вільним від наркотиків та психотропних речовин, безпечним для всіх його мешканців, виростити здорові покоління.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: