У Конотопі поліцейські провели профілактичне відпрацювання міста + ВІДЕО

Поліція | 14:23, 21.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

За результатами оперативно-профілактичного відпрацювання працівники поліції склали 110 адміністративних матеріалів та відкрили 6 кримінальних проваджень.
Метою таких заходів є перш за все виявлення, припинення та документування адміністративних та кримінальних правопорушень, а також забезпечення безпеки громадян.
Особливу увагу працівники поліції звертали на виявлення порушень правил торгівлі хвойними деревами та підакцизними товарами, а саме: алкогольними напоями, тютюновими виробами та паливно-мастильними матеріалами; також дотримання Правил дорожнього руху, зберігання зброї, профілактика правопорушень серед неповнолітніх та перевірка осіб, які знаходяться на профілактичних обліках.
Задля ефективної роботи було сформовано 11 піших та 3 автопатрулі, спільно з працівниками спецпідрозділу роти поліції особливого призначення та іншими співробітниками відділів та відділень поліції області.
За результатами відпрацювання правоохоронці задокументували ряд кримінальних правопорушень. Зокрема, було виявлено факти незаконного обігу наркотичних речовин, факт використання підробленого водійського посвідчення та інші. За вказаними фактами у поліції відкрито кримінальні провадження, у рамках яких призначено ряд необхідних експертиз.
Крім цього, поліцейські задокументували 110 адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, контролю за обігом зброї, дотримання карантинних вимог та інші.
Слід зазначити що такі превентивні заходи проводяться систематично, адже одним з основних завдань поліції є забезпечення безпеки й порядку для громадян.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: