У Конотопі поки не згортатимуть роботу коронавірусних віділень

Місто, Медицина | 10:37, 6.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Через зниження рівня захворюваності на коронавірус та зменшення кількості пацієнтів в деяких містах України почали закривати ковідні відділення – таку інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я 1 червня. При цьому в повідомленні зазначається, що хворих, яким потрібна допомога, не залишать напризволяще. Подбати про те, щоб пацієнти завершили курс лікування або були переведені до іншого медзакладу, має місцева влада.

Для лікування ковідних хворих у Конотопі відведені ліжкомісця в інфекційному та онкологічному відділеннях. Тяжким хворим надають допомогу у відділенні інтенсивної терапії.

У піковий період захворюваності ліжкофонд був заповнений на 100%. Наразі на стаціонарному лікуванні перебувають близько 30 пацієнтів з діагностованим Covid-19. Але згортати відділення поки що не збираються.

Як зазначив керівник лікарні Василь Згонник, такі рішення місцеві влади не прийматимуть одноосібно – їх озвучуватиме Міністерство охорони здоров’я після моніторингу ситуацій із захворюваністю в різних регіонах України. В Конотопі ковідні відділення працюватимуть у звичному режимі ще принаймні два місяця – до серпня.

Як на мене, то поспішати із закриттям відділень, де лікують Covid-19, мабуть, іще зарано. Ми не знаємо, що на нас чекає попереду і коли буде наступний сплеск захворюваності. Але якщо таке рішення буде прийнято, то, звичайно, ми його будемо виконувати, – зазначив Василь Згонник.

Джерело: konotop.city

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: