У Конотопі погіршилася якість повітря,- Семеніхін
Суспільство | 23:33, 22.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

В місті погіршилася якість повітря. Багато де чути запах горілого. Це наслідок ворожих атак, написав міський голова Артем Семеніхін.
Очільник Конотопа порадив закрити вікна і без зайвої потреби поки не виходити на вулицю.
Головне фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram