У Конотопі погіршилася якість повітря,- Семеніхін

Суспільство | 23:33, 22.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

В місті погіршилася якість повітря. Багато де чути запах горілого. Це наслідок ворожих атак, написав міський голова Артем Семеніхін.

Очільник Конотопа порадив закрити вікна і без зайвої потреби поки не виходити на вулицю.

 

 

Головне фото ілюстративне 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: