У Конотопі планують цифровізувати систему управління

Суспільство | 11:30, 29.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відповідне розпорядження підписане міським головою, повідомляють у Конотопській міськраді.

Вже створено робочу групу, яка у найближчий термін має розробити Стратегію цифровізації системи управління міської ради та її виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, організацій.

28 червня голова робочої групи з цифровізації Людмила ІГНАТЕНКО провела  перше засідання. Домовлено, що протягом трьох робочих днів керівники структурних підрозділів міської ради, директори комунальних підприємств мають організуватися в команди та надати власні пропозиції зі створення зручних онлайн-сервісів для мешканців Конотопської  громади.

«Ми живемо в 21 сторіччі, ми маємо йти в ногу з часом. Однією із головних засад програми Президента України В.Зеленського є «Країна у смартфоні», і ми бачимо, що це вже працює, значно полегшує життя громадян. На рівні нашого міста це приблизно те ж саме. Ми хочемо, аби з кожного куточка Конотопа пересічний мешканець громади мав змогу швидко «достукатися» до влади, а влада, комунальні підприємства, інші установи, організації мали можливість оперативно відреагувати», –  підкреслив Артем Семеніхін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: