У Конотопі перевірили дитячу телерадіоорганізацію “КОН-ТАКТ”

ЗМІ, Місто | 11:31, 25.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко.
Позапланова виїзна перевірка підтвердила, що Конотопська дитяча телерадіоорганізація “КОН-ТАКТ” не виходить в ефір протягом тривалого часу.
За юридичною адресою компанії, вказаною в ліцензії, офіс зачинено.
Як з”ясувалося, директор та працівники звільнилися. Обладнання, яким користувалася дитяча студія, належало благодійному фонду “Світанок”. З припиненням діяльності ТРО фонд забрав це обладнання.
Під час зустрічі керуюча справами Конотопської міської ради Любов Дубовик повідомила, що у компанії виникли фінансові труднощі у зв’язку з тим, що ТРО не взяла участь у тендерах на висвітлення діяльності органів місцевої влади.
Засновником КДТРО “КОН-ТАКТ” є Конотопська міська рада.
У ході перемовин з представниками депутатського корпусу Конотопської міської ради Тетяною Гребенюк, Олександром Рошкованом дійшли до згоди, що питання подальшого існування місцевої дитячої телерадіокомпанії треба розглянути на профільній комісії та сесії міської ради.
Такої ж думки дотримується Сергей Завгородній, один із засновників ТОВ “ТРК “РАДІОСЕРВІС”, яке здійснювало трансляцію програм “КОН-ТАКТА”.
У свою чергу я проінформувала представників органів місцевої влади та місцевого самоврядування щодо процедури анулювання ліцензії у випадку, якщо мовлення компанії не буде відновлено,- йдеться у дописі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: