У Конотопі освітяни зустрілися з місцевою поетесою Людмилою Коротич

Творчість | 12:49, 3.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Педагогічний колектив Конотопського ліцею №10 мав чудову нагоду поспілкуватися з талановитою поетесою Людмилою Коротич — авторкою поетичної збірки «За три кроки до мрії», лауреаткою Міжнародного літературного конкурсу «Доброю любов’ю».

Під час зустрічі пані Людмила поділилася історією свого творчого шляху, розповіла про народження поетичних рядків, джерела натхнення та силу слова, здатного підтримувати, надихати й об’єднувати людей.

Присутні мали можливість почути авторське читання поезій, які торкнулися сердець щирістю, глибиною почуттів та любов’ю до рідного краю.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: